Pridať otázku

Výpis z účtu v elektronickej forme cez Internet Banking

Zdravím, potrebuje výpis z môjho účtu za posledných 6 mesiacov v elektronickej forme. Ako na to?
Jaroslav Alkovič
18.08.2016 - 10:18

Vo VÚB banke Vám dokážeme poskytnúť elektronický výpis za posledných 15 kalendárnych mesiacov. V prípade, že potrebujete prehľad o transakciách za staršie obdobie, je možné Vám zaslať aj okamžitý výpis transakcií za Vami zvolené obdobia, najskôr však od dátumu 1.1.2008.

Elektronické výpisy môžete získať prostredníctvom Internet bankingu nasledujúcim spôsobom:

1. Kliknite na záložku „Účty – Rôzne - Výpisy“, ktorá sa nachádza v hlavnom menu Internet bankingu.

2. Vyberte si z príslušného zoznamu Váš účet a Vami zvolené obdobie, za ktoré výpis potrebujete.

3. Okrem zobrazených filtrovacích kritérií si môžete zvoliť aj ďalšie, ktorá nájdete po kliknutí na text „Rozšírené vyhľadávanie“.

4. Po zadaní požadovaných kritérií kliknite na „Hľadať“ a následne sa Vám zobrazia všetky pohyby na účte, ktoré spĺňajú Vami zadané kritériá. Ak je v zozname viac transakcií, zobrazí sa Vám prednastavený počet (tento údaj vidíte na konci tabuľky vľavo) a ostatné sú dostupné na ďalších stránkach, v ktorých môžete listovať.

5. Tieto pohyby môžete kliknutím na „Export“ exportovať, napr. do súboru alebo pre tlač. Môžete si zvoliť formát exportovaného súboru  (ABO, CDF, CSV, HTML, PDF, TXT, XLS, XML),a tiež spôsob exportu – či už zaslaním na e-mailovú adresu (v tomto prípade vyplňte pole „Emailová adresa“ a kliknite na „Odoslať“) alebo uložením priamo do počítača (kliknite na „Uložiť“).

Zaslanie, stiahnutie či export pohybov na účte cez Internet banking alebo službu Kontakt je bez poplatku. Dotlač papierového výpisu na pobočke je spoplatnená v zmysle aktuálneho cenníka VÚB banky, ktorý nájdete tu: www.vub.sk/sk/informacny-servis/cennik/pre-obcanov/

 

Lucia

Lucia

je vo VÚB banke špecialista na oddelení zákazníckej podpory

Pomohla vám
táto odpoveď?

Pomôžte nám zlepšiť sa.

Ďakujeme za váš názor.