Pridať otázku

Vernostný program Priceless Specials

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, čo znamenajú vernostné body na mojej kreditnej karte. Ďakujem za poskytnutie odpovede
Juraj Pavlov
17.08.2016 - 10:35

Vernostný program Priceless Specials Vám prináša dodatočné výhody pri platbe kartou MasterCard alebo Maestro v podobe odmien za platby a plnenia želaní. Za platbu kartou (debetnou alebo kreditnou) MasterCard/ Maestro v obchodoch zapojených do programu Priceless Specials môžete získať  odmenu z každej platby. Odmeny Vám budú pripísané na účet Priceless Specials a po dosiahnutí hodnoty 5 € Vám budú zaslané na bežný účet (pri debetnej karte) alebo kartový účet (pri kreditnej karte). Pre získanie odmeny je potrebné registrovať sa na stránke www.specials.sk

Registrácia:

1. Než sa do registrácie pustíte, zaplaťte kartou MasterCard alebo Maestro u jedného z obchodníkov a starostlivo si uschovajte účtenku o platbe.

2. Potom si aktivujte účet na stránke www.specials.sk  

3. Posledným krokom pred vstupom do programu bude overenie platobnej karty pomocou účtenky o platbe od obchodníka. Z účtenky odpíšte autorizačný kód a dátum platby. Overenie karty je nutné vykonať iba raz. Dbajte na to, aby bola účtenka o platbe maximálne mesiac stará, a aby ste si uschovali účtenku o platbe z POS terminálu, a nie len účtenku z nákupu.

TOP obchodníci zapojení do programu Priceless Specials:

- Orsay  - odmena 2%, 19 predajní

- Schneider Lekáreň - odmena 2%, 41 predajní

-  DATART - odmena 1%, 11 predajní

- Alpine Pro - odmena 2%, 15 predajní

- Pet Center - odmena 2%,  30 predajní

- Kartago Tours - odmena 2%, 15 pobočiek

- Tempo Kondela - odmena 2%, 24 predajní

Celkový zoznam obchodníkov spolu s prevádzkami a výškou odmeny nájdete na stránke www.specials.sk

Registrovať si môžete viacero kariet, pričom každá z nich zbiera odmeny samostatne. Zaregistrovať sa do programu môže samostatne aj držiteľ dodatkovej kreditnej karty MasterCard. Do programu MasterCard Priceless Specials je potrebné v prípade znovuvydania/ obnovy karty, kartu opätovne zaregistrovať, keďže sa pri registrácii zadáva nielen číslo karty, ale aj platnosť. 

Zbieranie odmien u obchodníkov Datart, Schneider Lekáreň a Tempo Kondela debetnými platobnými kartami a kartami CFH je dočasne obmedzené. Pri kreditných kartách MasterCard obmedzenie nie je.

Plnenie želaní: 

Pošlite svoje želanie.  Či už chcete večerať so svojim hudobným idolom, precestovať Európu za 4 dni, alebo absolvovať kurz lietania, napíšte o tom. Po registrácii do programu Priceless Specials, v sekcii „Želanie“ je možné pridať svoje želania. MasterCard pravidelne mesačne a kvartálne vyberie želanie, ktoré splní.

 

Ivan

Ivan

je vo VÚB banke špecialista na oddelení zákazníckej podpory

Pomohla vám
táto odpoveď?

Pomôžte nám zlepšiť sa.

Ďakujeme za váš názor.