Pridať otázku

Ako získam odmenu za vernosť - zľavu z poplatku za vedenie účtu?

V cenníku pri odmene za vernosť uvádzate ako jednu z podmienok, že klient aspoň 1x za mesiac využije službu Internet banking. Čo znamená využiť službu IB? Stačí sa do IB prihlásiť alebo treba aj zadať nejaký prevod?
Paulína Biliková
16.08.2016 - 13:04

50-percentnú zľavu za vedenie účtu môžete získať, ak budete aktívne využívať účet a ďalšie služby, čo znamená:

- aspoň 1x za mesiac využijete službu Internet banking alebo Mobil banking (stačí sa len prihlásiť),

- za kalendárny mesiac Vám musí byť dohromady pripísaných aspoň 300 € na VÚB účet, resp. 800 € na VÚB účet Magnifica,

- musíte využívať aspoň 2 ďalšie produkty z nasledujúcich: spotrebný úver, hypotekárny úver,  kreditná karta (musíte ňou zaplatiť aspoň jednej nákup mesačne), sporiaci účet alebo VÚB AM Prémiové sporenie (trvalé príkazy musia mať v priebehu mesiaca hodnotu aspoň 25 €) a poistenie La Vita, ktoré musí byť uzatvorené pracovníkom VUB banky. 

Zľavu za vedenie účtu vo výške 100% môžete získať, ak budete aktívne využívať účet a tieto ďalšie služby:

- aspoň 1x za mesiac využijete službu Internet banking alebo Mobil banking,

- na VÚB Účet Vám za mesiac pribudne spolu 300 €, resp. 800 €, ak máte VÚB Účet Magnifica,

- a zároveň budete využívať aspoň 3 z nasledujúcich produktov: spotrebný úver, hypotekárny úver, kreditné karty (musíte nimi zaplatiť aspoň jednej nákup mesačne), sporiaci účet alebo VÚB AM Prémiové sporenie (trvalé príkazy na ľubovoľné produkty z tejto skupiny musia mať za mesiac dokopy minimálne 25 €), zostatky na vkladových účtoch v Eur a cudzej mene, investície do podielových fondov VÚB AM (súčet hodnôt priemerných denných zostatkov na týchto produktoch za mesiac je minimálne 4 000 € a poistenie La Vita, ktoré musí byť uzatvorené pracovníkom VUB banky. 

Ešte detailnejšie informácie o nových VUB kontách a podmienky získania odmeny za vernosť nájdete tiež na našej webovej stránke tu:  www.vub.sk/sk/osobne-financie/ucty-platby/ucty/, v Cenníku VÚB, pre občanov http://www.vub.sk/informacny-servis/cennik/ a vo Všeobecných obchodných podmienkach www.vub.sk/informacny-servis/obchodne-podmienky/.

Pohyby na Vašich účtoch a všetky transakcie si môžete overiť telefonicky na službe Kontakt, cez Internet banking (na hlavnej obrazovke pri Vašom účte zvoľte tlačidlo "Ďalšie operácie – Detail účtu" a následne "Zloženie účtu") alebo osobne na ktorejkoľvek pobočke VÚB. Zoznam a otváracie hodiny pobočiek nájdete tu: www.vub.sk/sk/informacny-servis/pobocky-bankomaty/.

 

Lucia

Lucia

je vo VÚB banke špecialista na oddelení zákazníckej podpory

Pomohla vám
táto odpoveď?

Pomôžte nám zlepšiť sa.

Ďakujeme za váš názor.